top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraDOBRAPRZECHOWALNIA.PL

Gdzie warto inwestować w dodatkową przestrzeń do przechowywania?

Warszawa to najdroższe miasto w Polsce w kategorii nieruchomości. Deweloperzy zacieśniają liczby metrów, by zmieścić jak najwięcej mieszkań na jak najmniejszej powierzchni.Przechowywanie rzeczy w Warszawie


Sprawia to, że mieszkania maleją, a w projektach coraz częściej brakuje piwnic. Posiadacze tego typu pomieszczeń, którym dodatkowo udało się je nabyć w cenie mieszkania niewątpliwie należą do grupy szczęśliwców.


Przedsiębiorcy decydują się budować kolejne osiedla lub planować miejsca parkingowe. Duże zapotrzebowanie nie pomaga w obniżaniu cen, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś kto będzie w stanie zapłacić daną kwotę za dodatkową przestrzeń. Niektórzy mieszkańcy stolicy mogą cieszyć się z posiadanych komórek lokatorskich, jednak za nie również trzeba sporo zapłacić.


Dodatkowo problemem jest wielkość. W przypadku komórek lokatorskich nie przekracza ona zwykle 2-3m2, a cena waha się od około 3 000 do 4 000 złotych za 1m2. Bardzo mała powierzchnia za zdecydowanie wysoką cenę. Korzystnym rozwiązaniem jest wynajem komórki do przechowywania. Oprócz możliwości wyboru powierzchni mamy zapewnioną ochronę, bezpieczne i dogodne warunki oraz korzystną cenę najmu. Sprawdź ofertę.

6 wyświetleń0 komentarzy

コメント


bottom of page