top of page
Szukaj
  • Zdjęcie autoraDOBRAPRZECHOWALNIA.PL

Planujesz budowę domu? Musisz to wiedzieć!

Budowa domu jest ogromną inwestycją, która dobrze zaplanowana będzie cieszyć przez lata. Często nieprzemyślane decyzje, impulsywny wybór tańszej oferty podwykonawców lub materiałów albo brak całościowego planu doprowadza do rozczarowania efektem końcowym.

Przychodzimy na ratunek i przestawiamy 5 rad, które warto wziąć pod uwagę tworząc projekt, aby nasze cztery ściany były dla nas w pełni komfortowe.


1. Korzystaj z innowacyjnych, ekologicznych rozwiązań. Pomimo tego, że początkowo nowoczesne systemy mogą wydawać się ogromnym wydatkiem, pamiętaj, to jest inwestycja! W przyszłości na pewno zminimalizuje twoje rachunki, a ty pomożesz środowisku.


2. W kwestii ekologii wskazane jest korzystać z wszelkich nowości, jednak jeśli chodzi o trendy w designie warto kilka razy się zastanowić. Czy to co jest modne na pewno mi się podoba? Czy jest na tyle klasyczne, by móc wprowadzić zmiany poprzez dodatki, a nie generalny remont?


3. Dobrze zaplanuj gdzie będą znajdować się gniazda elektryczne. Złe rozmieszczenie może okazać się problematyczne w przyszłości, więc lepiej przemyśleć z jakich urządzeń elektrycznych będziemy korzystać. Wygodnym rozwiązaniem będzie zamontowanie kilku gniazdek wyposażonych w porty USB.


4. Dobrze przemyśl szczegóły realizacji budowy. Czy chcesz wynająć ekipę remontową i sam zająć się zakupami lub drobnymi pracami? A może masz mało czasu wolnego i wolisz, żeby zajęła się tym firma, która zdejmie z ciebie ten ciężar? Które z rozwiązań mieści się w zaplanowanym budżecie? Warto odpowiedzieć sobie na te pytania przed podpisaniem wszelkich umów.


5. Po przeprowadzce nie zabieraj w nowe miejsce nadmiaru rzeczy. Zrób porządną selekcję tego, czego naprawdę potrzebujesz. Jeśli w trakcie przeprowadzki nie masz miejsca, w którym można je przechować lub jeżeli nie jesteś gotów na ostateczne decyzje przechowaj je w komórkach lokatorskich. To w pełni bezpieczne rozwiązanie, które pozwoli ci przeprowadzić się bez nadmiernego bagażu. Sprawdź warunki schowków w Warszawie i okolicach.

Nie zapominajmy, że wyżej wymienione rady są tylko częścią aspektów o których powinniśmy pamiętać przy budowie. Warto jednak wszystkie wziąć pod uwagę, by jak najmocniej cieszyć się z efektu końcowego.

8 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

댓글


bottom of page